“Hij is een geweldige ambassadeur voor ons bedrijf, daar investeren we graag in.”Bekijk deze case
Accountmanager Telecom
Heb jij ervaring als accountmanager in de telecom dan is dit een leuke functie.
Je gaat via Decom aan de slag bij onze opdrachtgever Ericsson. Het is een internationaal topbedrijf in de telecominfrastructuur. We werken al lange tijd nauw samen met Ericsson voor de werving van specialisten.
Wat je als accountmanager doet:
Als Accountmanager bij Ericsson ben je verantwoordelijk voor het beheer van relaties met grondeigenaren waarop telecominfrastructuur is geplaatst. Je onderhoudt contact met verhuurders van antenne-opstelpunten en begeleidt het proces rondom aflopende huurovereenkomsten, waaronder verlengingen en contractuele afspraken.
Daarnaast fungeer je als eerste aanspreekpunt voor grondeigenaren bij vragen, klachten of meldingen met betrekking tot de telecominstallaties. Denk hierbij aan schade, onderhoudsvraagstukken, veiligheidsmeldingen of technische onvolkomenheden aan antennemasten en bijbehorende installaties. Je coördineert de afhandeling van deze meldingen door de juiste interne afdelingen en technische specialisten binnen Ericsson aan te sturen en bewaakt de voortgang tot een passende oplossing is gerealiseerd.
Hierbij combineer je relatiebeheer, contractmanagement en operationele coördinatie om zowel de belangen van Ericsson als die van de grondeigenaar optimaal te behartigen.
- Bezoekafspraken maken met verhuurders;
- Afstemming met verhuurders over onderhoud en werkzaamheden;
- Jij functioneert als vraagbank voor de verhuurder;
- Je maakt nieuwe contracten en prijsafspraken met (potentiele) verhuurder;
- Plant in overleg met collega's en verhuurder afspraken in;
- Relatiebeheer;
- Contact met engineers, monteurs en klanten.
Wij bieden:
- Een fulltime baan met een salaris tot €4500 per maand op basis van kennis en ervaring;
- Leaseauto met tankpas;
- 8% vakantiegeld;
- 25 vakantiedagen, bijkopen is mogelijk.
Wat jou een goede accountmanager maakt:
- Je hebt MBO werk- en- denk niveau
- Je bent sociaal vaardig en communicatief sterk;
- Je hebt een goede planning en kunt snel schakelen;
- Kennis van telecomapparatuur is een pre.
Werken bij Decom:
Decom is een detachering en recruitmentbedrijf binnen de Energietechniek en Telecom sector. Wij helpen kandidaten via detachering uiteindelijk aan een vaste baan bij onze opdrachtgevers.
Opdrachtgevers waar wij mee samenwerken zijn o.a. Enexis, Ericsson, Vodafone, Van Gelder, Fudura, Allinq, Circet en SPIE.